2017 Mesajı

2017 Mesajı

Değerli iş ortaklarımız ve çok kıymetli çalışma arkadaşlarımız,

TÜRKİYE’mizin ve girişimcilik ekosistemimizin, genç, dinamik ve enerjik oyuncuları olarak yola “Farklı düşün, fark yarat” diyerek çıktık. Sorumluluklarımızın bilinciyle ilerliyor ve daima ileriye bakıyoruz.

2016 yılında, uzun zamandır sektöre markalar kazandıran bir yapı olarak, hem danışmanlığını verdiğimiz şirketlere değer kattık, hem de bünyemize yeni şirketler ekledik. Sürekli gelişen yapımız ve bünyemize katılan iş ortaklarımızla, özellikle otelcilik sektöründe yeni atılımlar yaparak, ortağı olduğumuz yeni markaları sizlerle buluşturduk.

Hizmet vermekten her zaman gurur duyduğumuz müşterilerimizle çok sayıda markalaşma süreci yaşadık. Değişen sektör dinamiklerine uyum sağlayarak, iş fikri olan girişimcilerle ve yatırım yapmak isteyen değerli iş insanları ile hizmet veren statüsünden çıkıp, yepyeni ortaklıklara yelken açtık. M.Ö 535-475 yılları arasında Efes’te yaşamış olan filozof Herakleitos’un şu sözünü her zaman kendimize düstur edindik; “Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir.”

Yola çıktığımız ilk andan bu yana inandığımız, her platformda gururla söylediğimiz “TÜRKİYE dünya markaları çıkarabilecek güçte!” düşüncemiz hiçbir zaman değişmedi ve değişmeyecektir. Bu topraklara ve insanımıza olan güvenimiz, şu an, her zamankinden fazla ve her geçtiğimiz gün bu inancımızı pekiştiriyor.

2017 yılının ilk günlerinde çalışmalarına başladığımız otelcilik sektöründe satış ağırlıklı dijital pazarlama hizmeti ile, ölçülebilir ve uygun geri dönüş sürelerine sahip hizmetler kurguladık. 2017 yılında ülkemizin dört bir köşesinde bu hizmeti çok daha fazla otele verme azmindeyiz.

Türk girişimcilerine ve ekosistemine güvenimizin neticesinde, iş fikri olan gençlere destek vermek için girişimcilerle markalaşma çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu desteklerle piyasaya çıkarttığımız markalarımız sektörde çalışmalarına devam ediyor ve gün geçtikçe güçlerini artırıyorlar.

Bugüne kadar yanımızda olan tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ederiz.

Özel Oytun Türkoğlu
04.01.2017