Eğitimler

Kurumsal Eğitimler

Kurumsal Eğitimler

Sosyal Medya Eğitimleri

Kişisel Sosyal Medya Yönetimi

Bir şirket veya kurumda çalışan, kişisel anlamda markalaşmak isteyen kişilerin, sosyal medyayı anlamaları ve kendi sosyal mecralarını yönetebilmelerini sağlamak amacıyla hazırlanan Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi ile katılımcıların, profesyonel anlamda kendi markalarına ait sosyal mecralarını iyi bir strateji doğrultusunda yönetmeleri hedeflenmektedir. İçerikler, 30-50 yaş aralığındaki kişilere uygun olarak tasarlanmıştır.

Sosyal Medya Eğitimi (1 gün)

Bir şirket veya kurumda çalışan kişilerin, sosyal medyayı anlamaları ve kendi sosyal mecralarını yönetebilmelerini sağlamak amacıyla hazırlanan Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi ile katılımcıların, hem kişisel hem de çalıştıkları yapıyla bütünleşik olarak sosyal mecraları yönetmeleri amaçlanır. İçerikler, 20-50 yaş aralığındaki kişilere uygun olarak tasarlanmıştır. Aynı zamanda çalıştıkları yapı için de faydalı olmaları hedeflenmektedir.

Sosyal Medya Eğitimi (2 gün)

Bireylerin ve çalışanların, kendilerinin ve çalıştıkları yapının sosyal medyalarını ileri düzeyde yönetebilmelerini sağlamak amacıyla hazırlanan Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi ile katılımcıların, bu işi doğru bir strateji çerçevesinde, profesyonel anlamda yapmaları amaçlanır. İçerikler orta seviyede olup, 20-35 yaş aralığındaki kişilere uygun olarak tasarlanmıştır.

Kurumsal


Markalaşma Eğitimleri

Kişisel Markalaşma

Bir kurum veya şirkette çalışan kişilerin, kişisel markalarını yönetebilmelerini sağlamak amacıyla hazırlanan Kişisel Markalaşma Eğitiminde, markalaşma ile ilgili genel bilgiler verilmektedir. Bireysel anlamda, iyi bir strateji çerçevesinde tüm mecralarda markalarını en iyi şekilde yönetebilmeleri hedeflenmektedir. İçerikler giriş seviyesinden başlamak üzere hazırlanmış olup, 30-50 yaş aralığındaki kişilere uygun olarak tasarlanmıştır.

Marka Yönetimi

Çalışanların, bağlı bulundukları kurum, kuruluş veya şirketin markasının yönetimini anlamalarını sağlamak amacıyla hazırlanan Marka Yönetimi Eğitimi ile katılımcılara, markalaşma ile ilgili giriş seviyesinde bilgiler verilmektedir. İyi bir strateji ile tüm mecralarda markalarını en iyi şekilde yönetebilmelerinin hedeflendiği bu eğitim, 22-45 yaş aralığındaki kişilere uygun olarak tasarlanmıştır.

Marka Yönetimi (2 gün)

Marka yönetimi konusunda çalışmak isteyen kişilerin, çalıştıkları kurum, kuruluş veya şirketin markasını yönetebilmelerini sağlamak amacıyla hazırlanan Marka Yönetimi Eğitimi ile, katılımcılara, markalaşma ile ilgili orta ve ileri seviyede bilgiler verilmektedir. İyi bir strateji ile tüm mecralarda markalarını en iyi şekilde yönetebilmelerinin hedeflendiği bu eğitim, 22-45 yaş aralığındaki kişilere uygun olarak tasarlanmıştır.

Satış Seminerleri


Satış Eğitimleri

Sat Kendini – Kişisel Satış Eğitimi

Bir kurum veya şirkette çalışan kişilerin, satış öncesinde veya satış anında kendilerini en iyi şekilde satmalarını sağlamak amacıyla hazırlanan Sat Kendini – Kişisel Satış Eğitiminde, kişisel satış ile ilgili genel bilgiler verilmektedir. Bireysel anlamda, iyi bir strateji çerçevesinde tüm satış eylemlerinde kişisel markalarını en iyi şekilde yönetebilmeleri hedeflenmektedir. İçerikler giriş seviyesinden başlamak üzere hazırlanmış olup, 20-50 yaş aralığındaki kişilere uygun olarak tasarlanmıştır. 5 saat sürmektedir.

Sat Kendini – Satışçının Satışı – I

Bir kurum veya şirkette çalışan kişilerin, satış öncesi veya satış anında kendilerini en iyi şekilde satmalarını sağlamak amacıyla hazırlanan Sat Kendini – Satışçının Satışı Eğitiminde, kurumsal satış faaliyetlerinde satıcının kendini en iyi şekilde satması ile ilgili genel bilgiler verilmektedir. İyi bir strateji çerçevesinde tüm satış eylemlerinde müşteriye satış öncesinde ve sonrasında yapacakları kişisel satışlarını en iyi şekilde yönetebilmeleri hedeflenmektedir. İçerikler giriş seviyesinden başlamak üzere hazırlanmış olup, 20-40 yaş aralığındaki kişilere uygun olarak tasarlanmıştır. 1 gün sürmektedir.

Sat Kendini – Satışçının Satışı – II

Bir kurum veya şirkette çalışan kişilerin, satış öncesi veya satış anında kendilerini en iyi şekilde satmalarını sağlamak amacıyla hazırlanan Sat Kendini – Satışçının Satışı Eğitiminde, kurumsal satış faaliyetlerinde satıcının kendini en iyi şekilde satması ile ilgili genel bilgiler verilmektedir. İyi bir strateji çerçevesinde tüm satış eylemlerinde müşteriye satış öncesinde ve sonrasında yapacakları kişisel satışlarını en iyi şekilde yönetebilmeleri hedeflenmektedir. İçerikler orta seviyeden başlamak üzere hazırlanmış olup, 20-40 yaş aralığındaki kişilere uygun olarak tasarlanmıştır. 2 gün sürmektedir.

Özel Eğitimler

Yöneticiler, kamu çalışanları, otel çalışanları, STK üyeleri ve meslek mensuplarına ayrı ayrı ve özel olarak hazırlanmış içeriklerle;

Sosyal Medya Eğitimi

Yöneticiler, kamu çalışanları, otel çalışanları, STK üyeleri ve meslek mensuplarına özel olarak hazırlanan Sosyal Medya Yönetimi Eğitimi ile, kişisel anlamda markalaşmak isteyen kişilerin, sosyal medyayı ve dinamiklerini anlamaları amaçlanmaktadır. Katılımcıların, profesyonel anlamda kendi markalarına ait sosyal mecralarını iyi bir strateji doğrultusunda yönetmeleri hedeflenmekte, içerikler, 30-55 yaş aralığındaki kişilere uygun olarak tasarlanıp, 1 gün sürmektedir.

Markalaşma Eğitimi

Yöneticiler, kamu çalışanları, otel çalışanları, STK üyeleri ve meslek mensuplarına özel olarak hazırlanan bu eğitimde, bağlı bulundukları kurum, kuruluş veya şirketin markasının yönetimini anlamalarını sağlamak amaçlanmıştır. Katılımcılara, markalaşma ile ilgili giriş seviyesinde bilgiler verilmektedir. İyi bir strateji ile tüm mecralarda markalarını en iyi şekilde yönetmeleri hedeflenmekte, 30-55 yaş aralığındaki kişilere uygun olarak tasarlanıp, 1 gün sürmektedir.

Satış Eğitimi

Yöneticiler, kamu çalışanları, otel çalışanları, STK üyeleri ve meslek mensuplarına özel olarak hazırlanan bu eğitimde, satış öncesinde veya satış anında kendilerini en iyi şekilde satmalarını sağlamak amacıyla hazırlanan Sat Kendini – Kişisel Satış Eğitiminde, kişisel satış ile ilgili genel bilgiler verilmektedir. İyi bir strateji çerçevesinde tüm satış eylemlerinde kişisel markalarını en iyi şekilde yönetebilmeleri hedeflenmekte, 30-55 yaş aralığındaki kişilere uygun olarak tasarlanıp, 1 gün sürmektedir.