Seminerler

Seminerler

Üniversite Seminerleri

Üniversiteden İş Hayatına Markalaşma

Markalaşmaya üniversiteden başla, iş hayatın kolaylaşsın! Markalaşmak sadece ünlü olmak, pop star olmak demek değil, dış dünyadaki algını yönetmek demek.

Üniversiteden İş Hayatına Girişimcilik

Girişimci aklında fikri olan değil, fikrini hayata geçirebilendir. Üniversiteli arkadaşlarımın girişimcilik serüveninde yalnız olmadıklarını bilmelerini isterim.

Üniversiteden İş Hayatına Sosyal Medya

Sosyal medya candır! Bir üniversiteli olarak, benim için sosyal medya sadece eğlence olmamalı diyorsan doğru yerdesin!

Üniversiteden İş Hayatına Başarı

Başarı için BAŞ ARI olmak lazım. Çok çalışmak, doğru adımları atmak ve biraz da şans. Doğru yemek doğru tariflerle olur!

Üniversiteden İş Hayatına Kariyer

Kariyer basamaklarında diye başlayan cümleleri sevmiyorum, basamakları kendim inşa ederim, kolayca da tırmanırım demek belki de hayatınızı değiştirir.

Üniversiteden İş Hayatına Pazarlama

“Pazarlama hayatın her köşesinde” diyoruz biz pazarlama için. Satış ve pazarlama arasındaki farkı bilmek, hem satışa hem pazarlamaya büyük güç verir!

Üniversite seminerlerine davet için, Etkin Kampüs – Güney SEVİNDİK’e 0 543 440 10 11 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İş Dünyası Seminerleri

İş Hayatında Kişisel Markalaşma

İş dünyasının bir parçası olan bizler için, markalaşma ve bu sayede kurumumuzu markalaştırma günümüzde çok önemli. Hep birlikte markalaşma zamanı.

Marka Yönetimi

Şirketimizin veya bağlı bulunduğumuz kurumun markasını yönetebilmek için basit ama çok etkili ipuçları bu seminerde iş insanları ile paylaşılıyor.

Kurumsal Sosyal Medya Yönetimi

Kurum sosyal medyasını yönetenler için etkili, dinamik ve sonuç odaklı sosyal medya eğitimi. Duygudan yola çıkarak sosyal medyanızı daha etkili yönetebilmeniz için ipuçları sunuyoruz.

Kurum İçi Girişimcilik

Kurum veya şirket çalışanlarının içlerindeki girişimciliği bastırmamalarını istiyoruz. Bu nedenle girişimci ruhlarını bağlı bulundukları yapıya faydalı ve aynı zamanda kendilerini de mutlu eden bir hale getirebilmek için öneriler sunuyoruz.

Kriz Yönetimi

Kriz her zaman kapımızda.. Beklenmedik bir anda karşımıza çıkan krizleri yönetebilmek için yöntemleri ve çalışma şeklini konuşuyoruz.

İş dünyası seminerlerine davet için ozel@ozelturkoglu.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.