Sosyal Sorumluluk

Sosyal Sorumluluk

Tüm şirketlerimizde ve yaptığımız her işte, insana ve çevreye saygı değerlerinin bir parçası olarak, sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışımızın temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul ediyoruz. Bu çerçevede tüm şirketlerimizin ve çalışanlarımızın faaliyetlerinin sosyal, çevresel ve ekonomik etkilerini sorumluluk anlayışımız içinde yönetmelerini, bu toprakları ve insanımızı geliştirmeyi öncelikli olarak gündemlerinde tutmaları için çalışıyoruz. Sosyal sorumluluk anlayışımızın kapsamını sadece iş faaliyetlerimiz ve onların etkileriyle sınırlı görmeyerek, toplum ve çevre için en iyi olanı dikkate alarak belirliyoruz.

Ülkemizin ve insanımızın gelişimi ve ilerlemesi için, sosyal sorumluluklarımızın bilincinde olarak projeler gerçekleştiriyoruz. Tüm bu çalışmaları yaparken, çalışma arkadaşlarımız, paydaşlarımız ve ortaklarımızla güç birliği yapmaya ve onları sosyal sorumluluk prensiplerimize uygun olarak hareket etmeleri konusunda gerekli eğitim ve bilgilendirme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Bizim için çok değerli çalışanlarımızın, sosyal sorumluluklarını yerine getirebilmeleri için onlara destek oluyor, bu konuda uygun olan tüm eğitimleri almalarını sağlıyoruz. Ana söylemimiz olan “Türkiye Dünya Markaları Çıkarabilecek Güçte” sloganını destekleyecek çok sayıda çalışmayı hayata geçirebilmek için çabalıyoruz.Sosyal Sorumluluk Projelerimiz:

Üniversiteden Okullara Kitap Bağışı Projesi

Üniversitelerde Markalaşma Etkinlikleri

İzmir Ticaret Odası İş Melekleri ve Mentor Ağı

Startup Mentor Turkey Eğitmenliği ve Mentorluğu

Lösev Çalışanları ve Paydaşları Eğitimi

Türk Kızılayı Eğitim Etkinliği (Ekim 2016)

Etkinlik Sponsorlukları