KONUŞMALAR
MARKA-
LAŞMA
VE
PAZAR-
LAMA
10 ADIMDA MARKANIZI YARATIN!

Kişisel imaj yönetimi ve/veya kurumsal marka yönetimi hakkında 10 konu başlığı. İsim üretmekle başlayan süreçte, logo ve kurumsal kimlik, web sitesi, sosyal medya ve daha niceleri. Kolay, herkese uygun ve keyifli bir marka konuşması ile farklı bakış açıları.
SÜRE: 45 DAKİKA x 2 OTURUM | 5-20 KİŞİ

İNTER-
AKTİF
KONUŞMA

Konuşma konularından seçilen 7 konuyu kapsayacak şekilde hazırlanmış, sorularla tüm içeriğe dinleyicilerin karar verdiği, her defasında farklı kombinasyonlardan oluşan konuşmalar. Soru cevaplar sırasında izleyicilerin karar verdiği şekilde ilerleyen, sürprizlerle dolu, tümüyle interaktif konuşma

İNTER-
AKTİF
KONUŞMA
MOTİVAS-
YON
NEDEN SUPERMAN OLMAKTAN VAZGEÇTİK?

Küçükken hepimiz Superman olabileceğimize inanıyorduk! Ne kolaydı, kırmızı masa örtüsünü sırtımıza tutturup sandalyeye çıktığımızda iş tamamdı! Bizi kim vazgeçirdi? Neden hayallerimizi öldürdüler? Hayallerinden vazgeçmemek, geleceği planlamak ve azim üzerine bir konuşma!
SÜRE: 1 SAAT 15 DAKİKA | 50+ KİŞİ

İLETİŞİM,
ALGI VE
DUYGU
YÖNETİMİ
BAŞARI İÇİN ETKİLİ SORU SORMA SANATI

İhtiyacımız olan şey eğer cevaplarsa anahtarı sorularda! İş hayatı boyunca belki de en çok işimize yarayacak olan şey: Doğru soruları, doğru kişilere, doğru zamanda sormak! Sonuç odaklı ve etkili sorular ile başarıya adım adım yaklaşma üzerine bir konuşma.
SÜRE: 50 DAKİKA | 25– 100 KİŞİ

İLETİŞİM,
ALGI VE
DUYGU
YÖNETİMİ
İŞ
DÜNYASI
TOPLANTI KAZANMA SANATI

İş hayatında hepimiz sürekli toplantılara katılıyoruz. Bir toplantının 3 aşaması var, öncesi, toplantı anı ve toplantının sonrası. Toplantıya ruhen, kalben ve fiziksel olarak hazırlanmak, yönetmek, etkili karar almak, takip etmek ve sonuçlandırmak üzerine bir konuşma.
SÜRE: 1 SAAT 15 DAKİKA | 20- 35 KİŞİ

İNOVAS-
YON VE
YARATICI-
LIK
KUTUNUN İÇİ, KENDİSİ ve DIŞI

Her yerde duyduğumuz söz: “Kutunun Dışında Düşün!” Kutunun dışında düşünebilmenin ilk adımı bize verilen kutuyu anlamak, sonrasında kendi yarattığımız kutuyu çözmek, kendini bilmek ve dışını kurgulamak! Kutu sensin, benim, onlar!
SÜRE: 50 DAKİKA | 100+ KİŞİ

İNOVAS-
YON VE
YARATICI-
LIK
GİRİŞİM-
CİLİK
DÜNYAYI DEĞİŞTİREN MEYVE : ELMA!

Çevremizde en yaygın meyve, elma. Mazisi çok uzun, her yerde karşımıza çıkıyor ve her çıktığı yerde farklı bir anlam taşıyor. Hz. Adem’den Newton’a, oradan da taaa Steve Jobs’a uzanan elmanın yol hikayeleri bize yaratıcılığı, insan oğlunu ve doğayı anlatıyor.
SÜRE: 50 DAKİKA | 100+ KİŞİ

Kurumsal Konuşma Davetleri için lütfen Mirador Speaker Agency'e ulaşınız. Davet etmeden önce
aşağıdakilere göz atar mısınız?
70 Şehir
>400 Konuşma
>200K Dinleyici
DAVET FORMU
AJANDA