ETKİNLİKLER
KAHVE
SOHBETLERİ
ÖZEL OYTUN TÜRKOĞLU ile
KAHVE SOHBETLERİ

Markalaşma, pazarlama, girişimcilik ve dijital dünyanın konuşulduğu sohbetlerde, ortalama 45-60 dakikalık bir seminer ve söyleşiden sonra tüm katılımcıların sorularını sorabildiği ve katkıda bulunduğu bir sohbet gerçekleşiyor. Kahve Sohbetleri isteğe bağlı olarak kitap imza günü ile de birleştirilebiliyor.
SÜRE: 2 SAAT | 15-25 KİŞİ

FUCKUP
NIGHTS
ANTALYA
BAŞARISIZLIK HİKAYELERİ

Antalya sınırları içerisinde bulunan kurumlara ve şirketlere özel, başarısızlık hikayeleri etkinlikleri düzenliyoruz. 3 konuşmacı ile 2 saat süren, başarısızlık hikayelerinin havalarda uçuştuğu, keyifli ve bir o kadar da öğretici etkinlikler!
SÜRE: 3+ SAAT | 50+ KİŞİ

BAŞARISIZLIK
HİKAYELERİ
KİTAP İMZA
GÜNLERİ
SAT KENDİNİ

Özel Oytun Türkoğlu’nun ve Sat Kendini Serisinin ilk kitabı olan “Kişisel Markalaşmanın ve Pazarlamanın Kitabı” imza günü ve konu ile ilgili seminer ve söyleşi oturumu artık kurumlar ve şirketlere özel olarak da düzenleniyor.

Söyleşide, kişisel markalaşmanın ipuçları, sosyal medyanın kişisel markalar için kullanımı, algı yönetimi, toplantı yönetimi ve iş dünyasında insan ilişkileri konuları ele alınıyor. 1 saat süren ve devamında soru-cevap ile devam eden etkinlikte, çalışanların kendi markalarını geliştirerek kurumları veya şirketleri için daha yararlı olmalarının sağlanması hedefleniyor.
SÜRE: 2 SAAT | 25+ KİŞİ

Kurumsal Konuşma Davetleri için lütfen Mirador Speaker Agency'e ulaşınız. Davet etmeden önce
aşağıdakilere göz atar mısınız?
70 Şehir
>400 Konuşma
>200K Dinleyici
DAVET FORMU
AJANDA