ATÖLYELER
KONUŞMA-
CILIK
ATÖLYESİ
ÖZEL OYTUN TÜRKOĞLU ile
KONUŞMACILIK ATÖLYESİ

Konuşmacı olmak isteyenlere, topluluk önünde konuşmaktan çekinenlere, sunum yeteneklerini geliştirmek isteyenlere özel olarak tasarlanmış konuşmacılık atölyesinde 2 saat seminer, 2 saat atölye çalışması ve 1 saat sohbet bölümü bulunuyor.
SÜRE: 5 SAAT | 10– 25 KİŞİ

KENDİ
MARKANI
YARAT
ÖZEL OYTUN TÜRKOĞLU ile
KENDİ MARKANI YARAT

“Özel Oytun Türkoğlu ile Kendi Markanı Yarat” etkinliği, markalaşmak isteyenler için butik olarak tasarlandı. Marka için strateji geliştirmekle başlayan etkinlikte, hedef kitle belirleme, konumlandırma, pazar çalışmaları, markalaşma, tasarım süreçleri ve pazarlama konuları, bu işin uzmanı olmayan kişilerce de kolayca uygulanabilecek şekilde anlatılıyor. En az 4 saat süren etkinlikte, 2 saat seminer, 1 saat atölye çalışması, 1 saat söyleşi ve soru-cevap bölümü bulunuyor
SÜRE: 4 SAAT 30 DAKİKA | 10 – 25 KİŞİ

KENDİ
MARKANI
YARAT
SAT KENDİNİ
ATÖLYE
KENDİMİ SATAMIYORUM DİYENLERE

Her şey tamam da ben kendimi satamıyorum diyenler! Bu atölye tam da size göre! Yaptıklarınızı daha iyi anlatabilmek ve kendinizi satabilmek için geliştirmeniz gereken özelliklerinize birlikte karar verelim. insanların algısına ve duygularına uygun şekilde kendinizi ifade edebilmek ve sonunda en iyi şekilde kendini satmak! Bu atölye, 1 saat seminer, 2 saat atölye çalışması, 45 dakika soru-cevap ve sohbet bölümlerinden oluşuyor.
SÜRE: 4 SAAT | 15 - 20 KİŞİ

Kurumsal Konuşma Davetleri için lütfen Mirador Speaker Agency'e ulaşınız. Davet etmeden önce
aşağıdakilere göz atar mısınız?
70 Şehir
>400 Konuşma
>200K Dinleyici
DAVET FORMU
AJANDA