TÜRKİYE'Yİ AĞAÇLANDIRIYORUZ

Bütün bir yaz boyunca her gün orman yangını haberiyle güne başladık. İzmir, Muğla, Isparta, Eskişehir, Antalya, Manisa ve birçok nice şehrimizdeki yaşam kaynaklarımız gözlerimizin önünde kül oldu. Hem akciğerlerimizi hem de birçok canlıya yuva olan ormanlarımız ve bu canlıların da büyük bir kısmını yangınlarda kaybettik. Bu hepimiz için çok üzücü oldu.

Türkiye’nin Her Yerini Ağaçlandırmak istiyoruz, destek olacak dostlara, şirketlere, kısacası herkesin yardımına ihtiyacımız var. Paylaşımlarda #TürkiyeyiAğaçlandırıyoruz etiketini kullanacağız ve umarım bu konuda hep birlikte bir nebze de olsa faydamız dokunur. Unutmayalım ki çevre bilinci önce kendi çevremizde başlar. Herkes kendi yaşam alanını yeşillendirmeye başlarsa, tüm Türkiye yeşillenir. Hep birlikte, Türkiye’nin her yerini ağaçlandırıyoruz!

Blog Yazısı: http://www.ozelturkoglu.com/blog/turkiyenin-her-yerini-agaclandiriyoruz/

#TürkiyeyiAğaçlandırıyoruz Kampanyasına nasıl destek verebilirsiniz?

- Sosyal medya hesaplarımdan yaptığım paylaşımları yeniden paylaşarak,
- Tohumkart’tan kendi adınıza, şirketiniz veya kurumunuz adına kart bastırarak bana iletirseniz, bunları etkinliklerde dostlarımızla buluşturabiliriz. Hem doğaya katkıda bulunmuş hem de markanızın bilinirliğini artırmış olursunuz.
- Destek olan tüm partnerlerimizi sosyal medyadan ve web sitemden duyuruyorum. Ayrıca sunumlarda ve görsel materyallerde de markanıza yer veriyorum.